Zadowoleni klienci

    Przy zakładaniu firmy LeoApart przyświecała nam idea stworzenia alternatywy dla oferty tradycyjnych hoteli. Nasz zamysł przemienił się w sukces. Jego probierzem są setki powracających do nas klientów oraz liczne umowy o stałej współpracy z instytucjami biznesu. Gdzie należy upatrywać przyczyny powodzenia LeoApart?

    Wybieramy dla Państwa wyłącznie atrakcyjne lokalizacje. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Wystarczy wyjść za ich próg, aby włączyć się w nieprzerwany ruch miasta i podążyć zaułkami, które gwar wypełnia od wieków.

    Dla wielu klientów główną zaletą naszej oferty są konkurencyjne ceny. Dla porównania: średni koszt wynajęcia apartamentu w LeoApart to ok. 60% ceny pokoju hotelowego o zbliżonym standardzie i lokalizacji.
LeoApart zapewni Państwu dodatkowe korzyści. Nawet nasze najmniejsze apartamenty Wrocław są większe od standardowego pokoju hotelowego. W każdym z nich znajduje się  w pełni wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny – bardzo przydatne zwłaszcza podczas dłuższych pobytów. Apartamenty mają też inną istotną przewagę, zapewnią Państwu prywatność i swobodę jak żadne inne kwatery.

    Priorytetem LeoApart jest wysoka jakość usług. Mieszkania są pielęgnowane środkami czystości renomowanych firm, dedykujących swoje produkty specjalnie na potrzeby hoteli. Nasi goście śpią w wysokogatunkowej pościeli, a na powitanie otrzymują firmowy szampon, mydło i żel do ciała. Od momentu kontaktu z LeoApart mogą Państwo liczyć na pomoc naszych konsultantów: przy wyborze mieszkania i rezerwacji, a także w trakcie pobytu.

    Apartamenty LeoApart to hotelowy komfort w konkurencyjnej cenie. Wybierając się do Wrocławia, skontaktujcie się Państwo z naszym biurem, wspólnie znajdziemy mieszkanie na miarę Państwa oczekiwań. Dla stałych klientów przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych profitów. Jeśli apartamenty Wrocław to tylko Leoapart - zapraszamy!

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+