Wynajem samochodu Wrocław / Car rental Wroclaw

Leo Car Fleet

Przygotowaliśmy dla klientów kompleksową ofertę wynajmu samochodów we Wrocławiu. W naszej własnej flocie posiadamy auta klasy B (Ford Fiesta), klasy C (Ford Focus) oraz klasy D (Ford Mondeo). Samochody są w pełni serwisowane, mają wysoki standard wyposażenia, posiadają nawigację satelitarną i pełen pakiet ubezpieczenia assistance.

 

Istnieje możliwość rezerwacji samochodu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie jak i bez noclegu, na krótkie oraz długoterminowe okresy. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje usługi podstawienia auta na wrocławskie lotnisko, na dworzec pkp lub w dowolne inne miejsce. Koszty wynajęcia samochodu są ustalane indywidualnie dla każdego zapytania. Na czas wynajęcia samochodu gwarantujemy miejsce parkingowe w bezpiecznym garażu. Jeśli są państwo zainteresowani wynajmem samochodu zapraszmy do kontaktu!

Wynajem aut Wrocław
Wynajem samochodu we Wrocławiu jest komfortowym rozwiązaniem dla osób, które zatrzymują się na dłużej w tym mieście i planują sporo podróżować. Opcja ta jest też szczególnie wskazana osobom zatrzymującym się daleko od centrum, na obrzeżach miasta lub poza nim, co jest szybszym i nie raz jedynym sposobem na dostanie się z punktu A do punktu B. Co więcej, Wrocław jest na tyle tłocznym miastem, że Ci, którzy nie są przyzwyczajeni do zgiełku komunikacji miejskiej, docenią wygodę jazdy samochodem. Samochód pozwoli też oszczędzić pieniądze wydawane zbędnie na taksówki, szczególnie na długich trasach. Ucieszy również miłośników zakupów, mających w zwyczaju podróżowanie z bagażem ciężkich toreb, a także duże grupy osób, nastawionych na zwiedzanie wielu zakątków Wrocławia. Usługa car rental jest sporym ułatwieniem głównie dla obcokrajowców. Mogą oni bowiem poruszać się za pomocą mapy lub GPS'a, zamiast pytać o drogę nie znając ani miasta ani języka.

Szeroka oferta modeli aut i ich wysoki standard wyposażenia pozwala dobrać samochód według indywidualnych wymagań nawet najbardziej wybrednego klienta. Pełne ubezpieczenie chroni przed ewentualnymi, nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Tak więc wynajem aut pozwala korzystać z uroku wakacji lub urlopu, bez niepotrzebnego skupiania się na mało istotnych, acz zajmujących uwagę aspektach. Wynajęcie samochodu pozwala też delegatom w pełni skupić się na pracy, podczas wyjazdu służbowego, bez dodatkowego stresu. Warto więc zastanowić się nad opcją wypożyczenia samochodu podczas swojego pobytu we Wrocławiu.
 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+