Blog Leoapart

Sylwester Wrocław

Coroczna zabawa sylwestrowa na wrocławskim rynku tym razem zapowiada się równie atrkacyjnie co zawsze. Na ogromnej scenie zbudowanej na wrocławskim Rynku zobaczymy wielu znakomitych artystów. Swoje występy zapowiedzieli miedzy innymi: Kayah, Zakopower, Brodka, T.Love, Lech Janerka, artyści wrocławskiego teatru muzycznego Capitol. Cały koncert ma być utrzymany w stylistyce muzyki ludowej. O północy przewidziany jest oczywiście wielki pokaz sztucznych ogni, które rozbłysną nad wrocławską starówką. Warto zarezerwować już nocleg we Wrocławiu na okres zabawy sylwestrowej. Wiele osób czeka na ostatnią chwilę ale później ciężko znaleźć już atrakcyjny nocleg w centrum. Życzymy wszystkim dobrej zabawy sylwestrowej i pomyślności w nowym roku!

Opublikowane przez Leoapart, 15 gru 2011, 10:40 | skomentuj lub czytaj dalej »

Weekend we Wrocławiu

Drodzy czytelnicy, mamy teraz wspaniały okres letni, który sprzyja spontanicznym weekendowym wyjazdom. Chciałbym dzisiaj zaproponować Wam pomysł na spędzenie niezapomnianego weekendu we Wrocławiu. Od razu pragnę zaznaczyć, że każdy bez problemu powinien odnaleźć w tym mieście coś dla siebie. Dla par mamy wiele romantycznych zakątków, tras spacerowych wzdłuż Odry, w licznych parkach i pomiędzy zabytkowymi kościołami Ostrowa tumskiego oraz niezliczoną ilość nastrojowych kawiarni. Jeśli podróżujecie całą rodziną Wrocław również oferuję bardzo dużo atrakcji. Do najciekawszych należy rejs statkiem po Odrze, którym z centrum starego miasta można dopłynąć aż do Zoo i Hali Stulecia – zabytku wpisanego na listę UNESCO. Wrocławskie Zoo oferuje naprawdę wiele atrakcji i na zwiedzanie ogrodu trzeba poświęcić kilka godzin. Przy Hali Stulecia natomiast znajduje się piękny i rozległy park Szczytnicki ze słynną fontanną multimedialna. Dla chcących zasmakować nocnego życia Wrocław ma również świetną ofertę. Niektórzy mówią, że to miasto, które nigdy nie zasypia i na pewno jest w tym wiele prawdy. Działa tu niezliczona ilość tętniących życiem do samego rana klubów muzycznych, pubów i dyskotek. Wrocławski Rynek przez całą dobę tętni życiem wypełniony ludźmi. Po tak intensywnie spędzonym dniu polecam odpoczynek w naszych apartamentach, które są zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośredniej bliskości wszystkich najważniejszych atrakcji. Weekend we Wrocławiu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Zapraszam do naszego pięknego miasta.

Opublikowane przez Przemek, 20 lip 2011, 10:51 | skomentuj lub czytaj dalej »

Wrocław rozkwita

Wrocław już oficjalnie i ostatecznie został ogłoszony stolicą kultury w 2016 roku. Wiąże się to z wieloma zmianami jakie czekają miasto w najbliższym okresie. Zmiany te na szczęście będą tylko na lepsze. Inwestycja w kulturę to niezwykle istotna rzecz. Wrocław swoim coraz większym i bogatszym wachlarzem wydarzeń kulturalnych przyciąga dużą ilośc turystów. Miasto pomału przeistacza się w multikulturowe centrum spotkań. Do tych zmian muszą dostosować się również przedsiębiorcy obsługujący gości przyjeżdzających do Wrocławia. Co za tym idzie poziom usług gastronomicznych i hotelarskich jest coraz wyższy i dostosowuje się do zachodnich standardów. Jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda to w rzeczywistości zachęcam do odwiedzenia Wrocławia i skorzystania z naszej oferty apartamentów. Mieszkając w centrum starego miasta poczujecie się przez chwile jak prawdziwi mieszkańcy tego tajemniczego i pięknego miasta.

Opublikowane przez Przemek, 11 lip 2011, 08:53 | skomentuj lub czytaj dalej »

Coraz cieplej we Wrocławiu

We Wrocławiu robi się coraz cieplej, a co za tym idzie miasto odwiedza coraz większa liczba turystów krajowych i zagranicznych. Przechadzając się po starym mieście można to bez problemu zauważyć. Przy każdym z zabytków ustawiają się grupki turystów z zainteresowaniem słuchające opowieści przewodników na temat historii miasta. Tonący w słońcu Wrocław to rzecz naprawdę warta zobaczenia. Niektórzy mówią, że jest to polski biegun ciepła i chyba coś w tym jest ponieważ patrząć na mapę pogody Wrocław zawsze jest najcieplejszym miejscem w kraju. Mimo iż na ulicach jest gorąco turyści mogą odpocząc od ciepła w naszych apartamentach zlokalizowanych w starych, zabytkowych kamieniczkach. Grube, ceglane mury, z których są zbudowane długo utrzymują przyjemny chłód nawet gdy na zewnątrz panuje upał. Zapraszam serdecznie do słonecznego Wrocławia!

Opublikowane przez Leoapart, 6 cze 2011, 15:28 | skomentuj lub czytaj dalej »

Witajcie na blogu Leoapart

Witamy serdecznie na firmowym blogu Leoapart. Będziemy umieszczać tutaj informację oraz artykuły na temat naszej stale powiększającej się oferty apartamentów oraz rozmaitych aktualności z Wrocławia. Czytelnicy naszego bloga zawsze będą na bierząco z nowościami i atrakcyjnymi promocjami cenowymi. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zapisywania się do newslettera celem otrzymywania powiadomień o nowych notkach i zmianach na stronie.

Opublikowane przez Leoapart Wrocław, 9 maj 2011, 13:00 | skomentuj lub czytaj dalej »

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+