Blog Leoapart

Nowa recepcja Leoapart

Drodzy goście,

po intensywnych pracach wreszcie możemy zaprezentować Wam naszą nową recepcję, przy ul. Więziennej 5 - nie przenieśliśmy się daleko, dosłownie kilka metrów od poprzedniej recepcji, zaraz naprzeciwko budynku Galeria Italiana. Już wkrótce, jak dopniemy wszystkich formalności, nasi goście będą mogli również częstować się świeżo zaparzoną kawą :)

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie zamieszczamy więcej zdjęć :)

 

Opublikowane przez Leoapart, 4 paź 2016, 11:13 | skomentuj lub czytaj dalej »

Słoneczny Wrocław

Lato w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza - mqamy połowę września a słońce pięknie grzeje. Mimo iż sezon urlopowy się już powoli kończy, rok szkolny się zaczął to warto te ostatnie dni lata wykorzystać. Dlatego serdecznie zaproaszamy do Wrocławia!

Z roku na rok Wrocław oferuje coraz więcej atrakcji turystycznych i kulturalnych.

Do 18 września trwa coroczny festiwal muzyczny Wratislavia Cantans, podczas którego każdy miłośnik muzyki klasycznej znajdzie coś dla siebie. Koncerty odbywają się głównie w salach Narodowego Forum Muzyki.

Ciekawą atrakcją jest Hydropolis, czyli powstała w 2015 roku interaktywna i multimedialna wystawa o wodzie. Wystawa znajduje się w zabytkowym, podziemnym zbiorniku wody z XIX wieku. Hydropolis to jedyne centrum wiedzy o wodzie w Polsce, które oferuje owiedzającym moc atrakcji i dużą dawkę wiedzy.

Dla miłośników zwierząt polecamy wrocławskie ZOO, a szczególnie nowe gmach Afrykarium, gdzie odwiedzający mogą poznać różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Szczególną atrakcją jest dwudziestometrowy, akrylowy tunel.

Z tak pięknej pogody aż żal nie korzystać, dlatego polecamy Państwu Pergolę oraz pokazy Fontanny Multimedialnej, ktora jest największą w Polsce i jedną z największych tego typu atrakcji w Europie.

To tylko kilka z naprawdę wielu atrakcji we Wrocławiu. Regularnie będziemy Państwu przybliżać każdą z tych atrkacji u nas na blogu :) Poniżej przedstawiamy mini kalendarium weekendowych wydarzeń we Wrocławiu. 16-18 września zapowiada się bardzo ciekawie! :)

 

Wrocławski Festiwal Krasnoludków - jest to idealne wydarzenie dla dzieci, ale również dla dorosłych. W tym roku organizatorzy wydłużyli festiwal o jeden dzień :) Szczegółowy program można zobaczyć tu.

Otwarcie Centrum Historii Zajezdnia - w piątek (16 września) o godzinie 16:00 odbędzie się oficjalne otwarcie, na którym koncert zagra zespół Me, myself and I. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie wernisaż wystawy  „Wrocław 1945-2016”.

Święto ul. Św. Antoniego - wydarzenie to inauguruje Europejski Tydzień Mobilności. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, takich jak gry dla dzieci, Dzień Otwarty MPK czy piknik na trawie na ul. Kazimierza Wielkiego.

3. Festiwal Filmowy Kino Dzieci - 17 września rozpoczyna się trzecia edycja festiawlu filmowego dla małych kinomanów. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Małe i duże filmowe podróże". Poza projekcjami filmów Kino Nowe Horyzonty przygotowało wiele atrakcji, między innymi warsztaty plastyczne. Szczegółowy program znajdą Państwo tu.

 

Opublikowane przez Maja, 14 wrz 2016, 10:25 | skomentuj lub czytaj dalej »

Transfer z lotniska do apartamentu – wygoda i komfort

Transfer z wrocławskiego lotniska do apartamentu to usługa, którą oferujemy praktycznie od początku istnienia naszej firmy. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, z którego bardzo chętnie korzystają nasi goście.. Wystarczy, zaznaczyć przy dokonywaniu rezerwacji chęć skorzystania z usługi oraz przesłać nam szczegóły lotu – my zajmujemy się całą resztą i klient nie musi się już absolutnie o nic martwić.

Na lotnisku nasz kierowca będzie czekać na gości przy głównym wyjściu z terminala lotniczego. Taksówkarz zawsze ma ze sobą kartkę z wydrukowanym logo Leoapart, dzięki czemu goście mogą go bardzo łatwo i szybko odnaleźć. Kurs z lotniska do naszej recepcji, która znajduje się na ul. Więziennej trwa około 30 minut w zależności od pory dnia i natężenia ruchu na ulicach Wrocławia.

Naturalnie istnieje również możliwość zorganizowania transferu z dworca PKP, dworca autobusowego lub innego dowolnego punktu wskazanego przez klienta.

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi kierowcami, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nasze samochody są nowe, komfortowe i w doskonałym stanie technicznym.

Istnieje także możliwość organizacji transferu dla większej grupy osób. Dysponujemy busami, które mogą pomieścić nawet 8 osób. Możliwe jest także zorganizowanie przewozu osób z dowolnego punktu pod wskazany adres lub korzystanie z cyklicznych transferów – oferta jest bardzo elastyczna i priorytetem dla nas jest dopasowanie się do potrzeb klienta.

Gorąco zachęcamy do korzystania z usługi transferu. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Taxi Leoapart

 

Opublikowane przez , 22 kwi 2016, 10:22 | skomentuj lub czytaj dalej »

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+