Blog Leoapart

Transfer z lotniska do apartamentu – wygoda i komfort

Transfer z wrocławskiego lotniska do apartamentu to usługa, którą oferujemy praktycznie od początku istnienia naszej firmy. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, z którego bardzo chętnie korzystają nasi goście.. Wystarczy, zaznaczyć przy dokonywaniu rezerwacji chęć skorzystania z usługi oraz przesłać nam szczegóły lotu – my zajmujemy się całą resztą i klient nie musi się już absolutnie o nic martwić.

Na lotnisku nasz kierowca będzie czekać na gości przy głównym wyjściu z terminala lotniczego. Taksówkarz zawsze ma ze sobą kartkę z wydrukowanym logo Leoapart, dzięki czemu goście mogą go bardzo łatwo i szybko odnaleźć. Kurs z lotniska do naszej recepcji, która znajduje się na ul. Więziennej trwa około 30 minut w zależności od pory dnia i natężenia ruchu na ulicach Wrocławia.

Naturalnie istnieje również możliwość zorganizowania transferu z dworca PKP, dworca autobusowego lub innego dowolnego punktu wskazanego przez klienta.

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi kierowcami, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nasze samochody są nowe, komfortowe i w doskonałym stanie technicznym.

Istnieje także możliwość organizacji transferu dla większej grupy osób. Dysponujemy busami, które mogą pomieścić nawet 8 osób. Możliwe jest także zorganizowanie przewozu osób z dowolnego punktu pod wskazany adres lub korzystanie z cyklicznych transferów – oferta jest bardzo elastyczna i priorytetem dla nas jest dopasowanie się do potrzeb klienta.

Gorąco zachęcamy do korzystania z usługi transferu. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Taxi Leoapart

 

Opublikowane przez , 22 kwi 2016, 10:22 | skomentuj lub czytaj dalej »

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+