Blog Leoapart

Długi pobyt służbowy – jak poruszać się po obcym mieście?

 

Długi pobyt służbowy – jak poruszać się po obcym mieście.

Wielu z naszych gości podróżuje do Wrocławia w celach służbowych. Niektórzy z nich przyjeżdżają na krótki okres czasu, na kilka dni lub na weekend. Zdarza się, że nasi goście zostają tylko na jedną noc, aby po spotkaniu biznesowym nie wracać od razu do domu. Jednak wielu decyduje się przyjechać do Wrocławia na dłuższy okres czasu, na tyle, ile trwa np. dany projekt.

Nasze mieszkania są w pełni wyposażone, dlatego bardzo często to na taka opcję noclegową decydują się goście. Apartamenty to tańsza opcja niż hotel, poza tym mieszkanie w mieszkaniu daje gościom większą swobodę.

Jak jednak poruszać się po obcym mieście podczas podróży biznesowej? Można skorzystać z transportu miejskiego, który ma bogata ofertę biletów okresowych – można kupić bilet na 1 do 3 dób, tygodniowy lub miesięczny. Można również skorzystać z rowerów miejskich, szczególnie w okresie wiosny i lata – taka opcja nie tylko jest ekologiczna, ale i zdrowsza. Dla osób, które jednak preferują dojazdy do pracy samochodem pozostają dwie opcje – taksówki, które na dłuższą metę mogą okazać się kosztowne, lub wypożyczenie auta.

Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom naszych klientów posiadamy w swojej ofercie możliwość wypożyczenia auta wraz z miejscem garażowym w naszym budynku przy ul. Więziennej 21.

Jeśli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem auta na czas swojego pobytu we Wrocławiu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania.

 

Opublikowane przez Leoapart, 27 mar 2017, 12:21 | skomentuj lub czytaj dalej »

Jak dojechać do Leoapart

Wielu naszych gości przyjeżdża do Wrocławia swoim samochodem, jednak większość korzysta z innych środków transportu. Powtarzającym się często pytaniem jest: „Jak do Was dojechać?”. Poniżej przedstawiamy Państwu instrukcje ułatwiające dojazd z lotniska, dworca PKP oraz dworca PKS.

Port lotniczy we Wrocławiu

Wrocławski port lotniczy znajduje się przy ul. Granicznej 190 i mimo, iż są to obrzeża miasta to komunikacja miejsca działa bardzo sprawnie. Spod samego lotniska można wybrać transport autobusem nr 106, który kursuje co 20 minut. Ostatnim przystankiem autobusu jest Dworzec PKP, jednak aby dojechać do naszych apartamentów, na ul. Więzienną proponujemy wysiąść na przystanku RENOMA i stamtąd przesiąść się do tramwaju nr 6 (kierunek Kowale) lub 7 (kierunek Poświętne). Oba tramwaje zatrzymują się na przystanku UNIWERSYTECKA, oddalonym o 240m od ul. Więziennej.

Dworzec PKP/PKS

Z dworca PKP i PKS najwygodniej jest wybrać tramwaje nr 8 (kierunek Zawalna) lub 9 (kierunek Sępolno), które zatrzymują się na przystanku PL. NOWY TARG. Ulica Więzienna oddalona jest od przystanku o 520m. Drugą opcją jest tramwaj nr 15 (kierunek Poświętne), który zatrzymuje się na przystanku RYNEK, skąd jest 410m spacerem na ul. Więzienną.

Rozkłady wszystkich podanych wyżej autobusów oraz tramwajów możecie Państwo sprawdzić na stronie MPK Wrocław lub przez wyszukiwarkę połączeń Jak dojadę.

Dla osób, które cenią sobie wygodę oraz czas proponujemy jednak podróż taksówką. Na lotnisku zawsze znajdą Państwo wolne auta, jednak jeśli chcecie mieć pewność, że taksówka będzie na Państwa czekać możecie zawsze zamówić transport przy rezerwacji.

 

Opublikowane przez Leoapart, 6 mar 2017, 10:37 | skomentuj lub czytaj dalej »

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+