Blog Leoapart

Jak dojechać do Leoapart

Wielu naszych gości przyjeżdża do Wrocławia swoim samochodem, jednak większość korzysta z innych środków transportu. Powtarzającym się często pytaniem jest: „Jak do Was dojechać?”. Poniżej przedstawiamy Państwu instrukcje ułatwiające dojazd z lotniska, dworca PKP oraz dworca PKS.

Port lotniczy we Wrocławiu

Wrocławski port lotniczy znajduje się przy ul. Granicznej 190 i mimo, iż są to obrzeża miasta to komunikacja miejsca działa bardzo sprawnie. Spod samego lotniska można wybrać transport autobusem nr 106, który kursuje co 20 minut. Ostatnim przystankiem autobusu jest Dworzec PKP, jednak aby dojechać do naszych apartamentów, na ul. Więzienną proponujemy wysiąść na przystanku RENOMA i stamtąd przesiąść się do tramwaju nr 6 (kierunek Kowale) lub 7 (kierunek Poświętne). Oba tramwaje zatrzymują się na przystanku UNIWERSYTECKA, oddalonym o 240m od ul. Więziennej.

Dworzec PKP/PKS

Z dworca PKP i PKS najwygodniej jest wybrać tramwaje nr 8 (kierunek Zawalna) lub 9 (kierunek Sępolno), które zatrzymują się na przystanku PL. NOWY TARG. Ulica Więzienna oddalona jest od przystanku o 520m. Drugą opcją jest tramwaj nr 15 (kierunek Poświętne), który zatrzymuje się na przystanku RYNEK, skąd jest 410m spacerem na ul. Więzienną.

Rozkłady wszystkich podanych wyżej autobusów oraz tramwajów możecie Państwo sprawdzić na stronie MPK Wrocław lub przez wyszukiwarkę połączeń Jak dojadę.

Dla osób, które cenią sobie wygodę oraz czas proponujemy jednak podróż taksówką. Na lotnisku zawsze znajdą Państwo wolne auta, jednak jeśli chcecie mieć pewność, że taksówka będzie na Państwa czekać możecie zawsze zamówić transport przy rezerwacji.

 

Opublikowane przez Leoapart, 6 mar 2017, 10:37 | komentarzy

Zostaw swój komentarz


« Powrót do listy

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+