Blog Leoapart

Długi pobyt służbowy – jak poruszać się po obcym mieście?

 

Długi pobyt służbowy – jak poruszać się po obcym mieście.

Wielu z naszych gości podróżuje do Wrocławia w celach służbowych. Niektórzy z nich przyjeżdżają na krótki okres czasu, na kilka dni lub na weekend. Zdarza się, że nasi goście zostają tylko na jedną noc, aby po spotkaniu biznesowym nie wracać od razu do domu. Jednak wielu decyduje się przyjechać do Wrocławia na dłuższy okres czasu, na tyle, ile trwa np. dany projekt.

Nasze mieszkania są w pełni wyposażone, dlatego bardzo często to na taka opcję noclegową decydują się goście. Apartamenty to tańsza opcja niż hotel, poza tym mieszkanie w mieszkaniu daje gościom większą swobodę.

Jak jednak poruszać się po obcym mieście podczas podróży biznesowej? Można skorzystać z transportu miejskiego, który ma bogata ofertę biletów okresowych – można kupić bilet na 1 do 3 dób, tygodniowy lub miesięczny. Można również skorzystać z rowerów miejskich, szczególnie w okresie wiosny i lata – taka opcja nie tylko jest ekologiczna, ale i zdrowsza. Dla osób, które jednak preferują dojazdy do pracy samochodem pozostają dwie opcje – taksówki, które na dłuższą metę mogą okazać się kosztowne, lub wypożyczenie auta.

Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom naszych klientów posiadamy w swojej ofercie możliwość wypożyczenia auta wraz z miejscem garażowym w naszym budynku przy ul. Więziennej 21.

Jeśli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem auta na czas swojego pobytu we Wrocławiu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania.

 

Opublikowane przez Leoapart, 27 mar 2017, 12:21 | komentarzy

Zostaw swój komentarz


« Powrót do listy

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+