Blog Leoapart

Wrocław Tattoo Konwent 2017

Już w najbliższy weekend raz szósty Wrocław zapełni się kolorowymi ludźmi, którzy tłumnie spotkają się w Zaklętych Rewirach by wspólnie bawić się na największym festiwalu tatuażu i muzyki!

Wrocław Tattoo Konwent to wydarzenie nie tylko dla fanów tatuaży, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dwa dni wypełnione będą ciekawymi pokazami, energetyzującymi koncertami i innymi, równie interesującymi atrakcjami zarówno dla starszych, jak i młodszych odwiedzających.

Zapiszcie tę datę w kalendarzu – 20-21 maja 2017! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora Wrocław Tattoo Konwent.

My przy tej okazji chcielibyśmy poinformować, że mamy jeszcze kilka wolnych apartamentów na ten weekend. Między innymi apartament ITALIA oraz TOLEDO, które mieszczą się w Galeria Italiana przy ul. Więziennej. Zachęcamy do zajrzenia na stronę Leoapart i do rezerwowania ostatnich wolnych mieszkań!

Opublikowane przez Leoapart, 16 maj 2017, 13:05 | skomentuj lub czytaj dalej »

Noc Muzeów we Wrocławiu 2017

 

Co roku w trzeci weekend maja we Wrocławiu odbywa się Noc Muzeów. Dlaczego akurat w trzeci weekend maja? Ma to związek z Międzynarodowym Świętem Muzeów, który przypada na 18 maja.

Noc Muzeów to idealna okazja, ponieważ instytucje, które biorą udział w wydarzeniu przygotowują wiele atrakcji i wydarzeń dla całej rodziny. Niektóre z placówek przygotowały specjalny program dla najmłodszych już od rana.

Szczegółowy plan możecie zobaczyć tu.

My przy okazji chcielibyśmy poinformować, że zostały nam dwa ostatnie wolne mieszkania na weekend 19-21 maja na pl. Solnym – apartament Magnolia oraz studio Daisy. Chętnych zapraszamy do rezerwacji na naszej stronie

 

 

Opublikowane przez Leoapart, 10 maj 2017, 12:01 | skomentuj lub czytaj dalej »

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+