Często zadawane pytania

 1. Czy sprzątanie jest wliczone w cenę apartamentu?

  Opłata za sprzątanie jest wliczona w cenę apartamentu. Jeżeli nie jest, zostanie to wyszczególnione w warunkach wynajmu poszczególnych apartamentów.

 2. Chcę dokonać rezerwacji kilku apartamentów dla większej grupy ludzi.

  Apartamenty usytułowane w tych samych budynkach zwykle mają podobne nazwy. Na tej podstawie możesz je łatwo odnależć w spisie apartamentów. Jeśli chcesz mieć pewność, że apartamenty będą zlokalizowane blisko siebie prosimy o kontakt się z naszym biurem telefonicznie lub poprzez e-mail.

 3. Chcę dokonać rezerwacji, ale poszukuję apartamentu o konkretnych właściwościach.

  Oprócz wyszukiwania apartamentów na podstawie dostępności oraz liczby osób istnieje możliwość wyszukiwania zaawansowanego. Obejmuje ono wybór lokalizacji, liczby pokoi, apartamentów z dostępnością dla osób niepełnosprawnych, z dostępnością dla zwierząt, z łóżeczkiem dziecięcym, etc. W razie chęci skorzystania z wyszukiwania zaawansowanego proszę kliknąć "Filtruj wyniki" na stronie głównej.

 4. Czy cena całkowita zawiera opłaty wynikające z użytkowania apartamentu oraz podatek?

  Podane ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT. Opłaty wliczone są w cenę apartamentu.

 5. “Porównanie“: w jaki sposób to działa?

  Porównanie to wielofunkcyjne narzędzie, za pomocą którego możesz dokonać porównania pełnej charakterystyki do 4 apartamentów. Ułatwi to wybór apartamentu dopasowanego do Twoich potrzeb.

 6. W jaki sposób mogę otrzymać potwierdzenie rezerwacji oraz odebrać klucze od apartamentu?

  Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na adres e-mail użyty podczas dokonywania rezerwacji.
  Potwierdzenie to zawierać będzie również instrukcje dotyczące sposobu odbioru kluczy od apartamentu.

 7. Czy w apartamencie znajduje się pościel i ręczniki?

  Tak, w każdym apartamencie znajduje się pościel i ręczniki przewidziane dla liczby osób zgłoszonej we wcześniejszej rezerewacji.

 8. Co to jest depozyt?

  Depozyt to suma pieniędzy, którą możemy pobrać jako gwarancję właściwego użytkowania apartamentu. Jeżeli w momencie zdawania apartamentu stwierdzimy, iż użytkowany był on zgodnie z regulaminem, pieniądze zostaną zwrócone.

 9. W jakich godzinach rozpoczyna się i kończy doba hotelowa?

  Nasza doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 11.00.

 10. Czy istnieje możliwość płatności kartą?

  Tak, w biurze LeoApart istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą płatniczą/kredytową.

 11. Czy istnieje możliwość płatności w obcej walucie?

  W biurze LeoApart akceptowane są następujące waluty: złoty (PLN), euro (EUR), dolar amerykański (USD) oraz funt brytyjski (GBP).

 12. Czy istnieje możliwość odbioru/zdania kluczy od apartamentu poza godzinami pracy biura?

  Biuro LeoApart czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.30-17.00. W powyższych godzinach, zameldowanie i wymeldowanie odbywa się w biurze LeoApart.


  Poza godzinami pracy biura istnieje możliwość odbioru i zdania kluczy od apartamentu u portiera w budynku Galeria Italiana przy ulicy Więziennej. W takich przypadkach prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia sposobu przekazania kluczy.

 13. Czy istnieje możliwość zamówienia sprzątania apartamentu w trakcie pobytu?

  Tak, istnieje możliwość zamówienia sprzątania apartamentu w trakcie pobytu. Przypadki takie będą rozpatrywane indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikami biura.

 14. Czy istnieje możliwość zamówienia transportu z lotniska/dworca bezprośrednio do apartamentu?

  Tak, istnieje możliwość zamówienia transportu bezpośrednio do/z apartamentu. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług LeoApart TAXI prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami biura.

 15. Czy istnieje możliwość skorzystania z parkingu?

  Do każdego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Czystej przypisane jest jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Miejsce to wliczone jest w cenę apartamentu.

  W przypadku pozostałych lokalizacji istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w budynku Galeria Italiana (tym samym, w którym znajduje się biuro LeoApart) przy ulicy Więziennej. Koszt takiego miejsca to 50zł za dobę. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona. W celu rezerwacji miejsca parkingowego prosimy kontaktować się z pracownikami biura.

 
© 2010 Leoapart | All Rights Reserved | design & development: mediait.pl Znajdziesz nas w Google+